Pacjenci zamknięci w sobie. Jak prowadzić rozmowę?

Pacjenci zamknięci w sobie. Jak prowadzić rozmowę? | Webinar 20 maja

Spotkanie IRONteam

Pacjenci zamknięci w sobie. Jak prowadzić rozmowę? | Webinar 20 maja

Zapraszamy na webinar online pt. „Pacjenci zamknięci w sobie. Jak prowadzić rozmowę?” już w najbliższy czwartek 20 maja o godzinie 14:00.

Na webinarze „Pacjenci zamknięci w sobie. Jak prowadzić rozmowę?uczestnicy będą mogli poznać:

  • typy osobowości introwertycznych,
  • jak nie urazić melancholika,
  • co robić, aby nie zniechęcić flegmatyka,
  • jak poprowadzić rozmowę, aby zawsze kończyła się sukcesem.

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Bez wątpienia IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: