Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

ONKOline – narzędzie usprawniające funkcjonowanie pakietu onkologicznego

2015 onko_baner
Bez kategorii

ONKOline – narzędzie usprawniające funkcjonowanie pakietu onkologicznego

Najnowszy projekt IRONteam, ONKOline, to nowoczesne rozwiązanie wspierające realizację pakietu onkologicznego poprzez ułatwiony kontakt pomiędzy lekarzami podstawowej opieki zdrowotnej a centrami onkologii.

Funkcjonowanie platformy internetowej rozpoczęło się wraz z wejściem w życie pakietu onkologicznego. Współpracujemy z najlepszymi centrami onkologii w Polsce. ONKOlineobejmuje platformę internetową kierowaną do lekarzy POZ oraz infolinię dla pacjentów.

Platforma dla lekarzy POZ

Platforma internetowa ONKOline to narzędzie wspomagające lekarza POZ. Lekarz POZ, który zadeklaruje chęć bycia partnerem współpracującego z platformą centrum onkologii, po przesłaniu podstawowych danych kontaktowych, otrzyma indywidualne konto na platformie www.ONKOline.pl. Z chwilą rejestracji na platformie ONKOline, staje się Partnerem centrum onkologii, czego potwierdzeniem jest certyfikat, Lekarz POZ – Partner CO. Gdy w czasie wizyty pacjenta w gabinecie lekarz POZ będzie podejrzewał nowotwór, za pomocą ONKOline zgłasza pacjenta bezpośrednio do regionalnego ośrodka onkologicznego. Dzięki zintegrowanemu systemowi dane kontaktowe pacjenta przekazywane są do placówki automatycznie. Pacjent, oprócz tzw. zielonej karty, dostaje od lekarza POZ również wydruk potwierdzający jego zgłoszenie do konkretnego centrum onkologii. W celu skrócenia czasu oczekiwania na pierwsza wizytę w ośrodku onkologicznym, to centrum onkologii kontaktuje się z pacjentem.

Serwer Wiedzy Onkologicznej

ONKOline to także platforma szkoleniowa. Dzięki szerokiej funkcjonalności strony www.ONKOline.pl każdy współpracujący lekarz POZ otrzymuje dostęp do multimedialnej platformy edukacyjnej. Jest to tzw. Serwer Wiedzy Onkologicznej, zawierający materiały video oraz treści przygotowywane we współpracy ze specjalistami z centrów onkologii celem podniesienia poziomu wiedzy z zakresu tzw. „czujności onkologicznej”. Materiały dostępne są 24 godziny na dobę, w związku z tym można do nich wrócić w dogodnym momencie bez żadnych ograniczeń.

Infolinia dla pacjentów

Na ONKOline składa się także ogólnopolska infolinia dla pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Stanowi centralny punkt kontaktu dla pacjenta oraz element wsparcia ośrodków onkologicznych zapewniając szybką ścieżkę kontaktu z ośrodkami. Od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00 pod numerem tel. 22 400 22 11 na Państwa telefony czekają nasi konsultanci. Dedykowany zespół doradców obsługujący połączenia telefoniczne udziela informacji w zakresie: profilaktyki nowotworowej, schorzeń onkologicznych, dostępnych metod leczenia w danym ośrodku, dojazdu, możliwości noclegu, etc. ONKOline zapewnia wysoką jakość prowadzonych rozmów pod względem merytorycznym, jak również profesjonalną obsługę pacjenta, którą potwierdzają kompetencje doradców z wykształceniem medycznym.

Rzetelne informacje

Dzięki współpracy z centrami onkologii oraz patronatowi merytorycznemu Polskiego Towarzystwa Onkologicznego, udostępniamy najbardziej aktualną wiedzę w zakresie onkologii. Dla naszych użytkowników przygotowaliśmy specjalistyczne poradniki w zakresie profilaktyki nowotworowej, opisów schorzeń onkologicznych oraz diagnostyki. Podpowiadamy jak przygotować się do danego badania. Odpowiadamy na pytania przesłane na dedykowany adres mailowy info@onkoline.pl. Najczęstsze z nich udostępniamy na bieżąco na stronie internetowej. Na naszej stronie znajdą Państwo również dane kontaktowe do lekarzy POZ współpracujących z centrami onkologii.