Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

Nowe wydanie magazynu „Twój Lekarz” dostępne dla pacjentów

baner_twojlekarz-768x297
Medpress

Nowe wydanie magazynu „Twój Lekarz” dostępne dla pacjentów

Ukazał się nowy numer kwartalnika wydawanego przez Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej, który mamy przyjemność współtworzyć.

Pacjenci bialskiej placówki mogą zapoznać się z czwartym wydaniem kwartalnika „Twój Lekarz”. Można w nim przeczytać między innymi o kolejnych zmianach i udogodnieniach wprowadzanych z myślą o usprawnieniu obsługi pacjentów i zmniejszeniu kolejek oczekujących na badania. W tym numerze czytelnicy mają okazję zapoznać się z relacjami z IV Konferencji Onkologicznej, której organizatorem był Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej oraz z wizyty delegacji przedstawicieli kazachskich szpitali.

Zachęcamy do przeczytania interesujących wywiadów z personelem placówki, m. in. o Laboratoryjnym punkcie pobrań,  diagnostyce obrazowej, endoskopii, Koordynowanej Opiece Specjalistycznej nad pacjentem po zawale mięśnia sercowego, Oddziale Chirurgii oraz o przeszczepach. O przebiegu swojej kariery zawodowej opowiada zastępca dyrektora ds. medycznych – dr n. med. Pawłem Chwaluk.

Życzymy miłej lektury.