Nowa platforma komunikacji IRONteam Meeting

Nowa platforma komunikacji IRONteam Meeting

Spotkanie IRONteam

Nowa platforma komunikacji IRONteam Meeting

Pierwszego stycznia tego roku uruchomiliśmy naszą własną platformę komunikacji dla placówek medycznych IRONteam Meeting.
IRONteam Meeting platforma komunikacji dla placówek medycznych

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Własna platforma edukacyjna pozwoli nam na większą swobodę działania oraz lepsze dostosowanie jej wyglądu oraz dostępnych opcji do potrzeb uczestników naszych wydarzeń online. Daje nam również pewność, że większość problemów oraz ograniczeń technicznych, które pojawiały się na zewnętrznych platformach, odejdą w przeszłość. Wykorzystanie naszych własnych serwerów to także zwiększona szybkość przesyłania danych oraz stabilności połączenia.

IRONteam Meeting to:
  • Niezawodność

Własna platforma to niezależność od zewnętrznych dostawców rozwiązań internetowych. Nasza platforma korzysta z prywatnych serwerów, nad wykorzystaniem których mamy pełną kontrolę. Daje to pewność uniknięcia awarii technicznych czy utraty połączenia w czasie wydarzenia online.

  • Wysoka jakość

Wykorzystanie własnych serwerów to także wzrost w jakości przesyłanych obrazów i filmów. Zniknął także problem „przesunięć w czasie” naszych prezentacji, który skutkował tym, ze różni uczestnicy w tym samym czasie mogli widzieć różne slajdy.

  • Intuicyjna obsługa

Wszystkie dostępne opcje zostały dostosowane do potrzeb uczestników wydarzeń online. Zrezygnowaliśmy z narzędzi, które nie miały praktycznego wymiaru, a mogły niepotrzebnie utrudnić optymalne ustawienia widoku czy jakości połączenia.

  • Atrakcyjna forma

Nowa platforma umożliwia wykorzystanie wielu pomocniczych form w przedstawianiu informacji. To nie tylko graficzne prezentacje z wyszczególnionymi najważniejszymi danymi, ale interaktywna tablica dla uczestników oraz filmy.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W tym czasie udało nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Powstanie naszej własnej platformy IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Na IRONteam Meeting są organizowane:
  • Webinaria

Wydarzenia online, na których omawiamy najważniejsze zagadnienia związane ze specyfiką pracy w ochronie zdrowia.

  • Spotkania

Spotkania online z udziałem gości specjalnych – przedstawicieli czołowych palcówek medycznych w kraju.

  • Panele ekspertów

Wymiana doświadczeń pomiędzy ekspertami różnych szpital o bieżących zmianach i nowych procedurach w ochronie zdrowia.

  • Szkolenia

Kursy dla personelu szpitali dotyczące zasad profesjonalnej obsługi i komunikacji z pacjentem oraz wykorzystania systemu GATEway.

Odwiedź naszą stronę na Facebooku, aby być na bieżąco z wydarzeniami z życia firmy: facebook.com/ironteampl