Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

Nie czekaj w kolejce do rejestracji, zadzwoń!

wojewodzki_szpital_specjalistyczny_biala_podlaska-768x297
Call Center

Nie czekaj w kolejce do rejestracji, zadzwoń!

W lokalnych mediach ruszyła akcja informacyjna Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej, zachęcająca pacjentów do rejestracji telefonicznej poprzez system GATEway.

System GATEway został wdrożony w bialskiej placówce w czerwcu 2016 roku. Szpital wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów uruchomił telefoniczną rejestrację do Poradni Specjalistycznych. Każdy pacjent bez wychodzenia z domu może zarejestrować się do wybranej poradni pod numerami telefonów:

83 414 71 708

3 414 71 71

Telefoniczna rejestracja czynna jest od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 17.30, a w piątki od 8.00 do 16.00.

Podział rejestracji na telefoniczną i osobistą pozwala szpitalowi usprawnić zapisy do poradni i sprawia, że pacjenci zaczynają dostrzegać pozytywne aspekty w korzystaniu z zapisów przez telefon. Stanowi to istotny element w poprawie dostępności do usług medycznych oraz umożliwia standaryzację i podniesienie jakości komunikacji z pacjentem. Ponadto rozbudowane narzędzia raportowe dają możliwość kadrze zarządczej takiego dopasowania obsady stanowisk rejestratorów, aby w godzinach największej liczby telefonów zapewnić optymalną odbieralność.