Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

Następny numer „Twojego Lekarza” w rękach bialskich pacjentów

BP-logo
Medpress

Następny numer „Twojego Lekarza” w rękach bialskich pacjentów

Ukazał się nowy numer współtworzonego przez nas kwartalnika Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej.

Obszernego wywiadu udzielił Marszałek Województwa Lubelskiego – Sławomir Sosnowski, który nie tylko opowiedział o wadzę i potrzebie podejmowanych przez szpital w Białej Podlaskiej w ostatnim czasie licznych inwestycji w walce o zdrowie pacjentów, ale także zaprezentował się z prywatnej, bardziej rodzinnej strony.

W ostatnim numerze czytaliśmy o gościach z zewnątrz, którzy odwiedzają bialski szpital, aby przyjrzeć się naszym rozwiązaniom oraz uczyć się od naszych lekarzy. Natomiast z lektury tego wydania pacjenci mogą poznać historię specjalistów pracujących w ośrodku, którzy swoją wiedzę i doświadczenie nieraz zdobywali poza granicami kraju. Na kartach czasopisma pojawił się również, aktualny przez wiele miesięcy, temat dotyczący kleszczy i chorób przez nie roznoszonych. Nagłaśnianym i poważnym problemem są dopalacze i narkotyki. Aby przestrzegać przed konsekwencjami ich zażywania prowadzone są różne akcje uświadamiające, o których opowiada dr n. med. Paweł Chwaluk.

Życzymy miłej lektury.