Metody postępowania w sytuacjach konfliktowych

Metody postępowania w sytuacjach konfliktowych | Webinar 30 marca

Spotkanie IRONteam

Metody postępowania w sytuacjach konfliktowych | Webinar 30 marca

Zapraszamy na webinar online pt. „Metody postępowania w sytuacjach konfliktowych w rejestracji medycznej” już w najbliższy wtorek 30 marca o godzinie 14:00.

Metody postępowania w sytuacjach konfliktowych w rejestracji medycznej

Praca w rejestracji medycznej jest często zadaniem trudnym i męczącym. Z pewnością często prowadzi do stresu i gromadzenia się negatywnych uczuć, które w pewnym momencie mogą się wymknąć spod naszej kontroli. Zwłaszcza groźne jest to w rozmowie z pacjentem roszczeniowym, niegrzecznym lub innym swoim zachowaniem prowokującym nas do gwałtownej, nieprzemyślanej reakcji. Z drugiej strony stan podenerwowania może tez przekładać się na relacje z przełożonymi czy współpracownikami. Należy dlatego zadbać o znajomość odpowiednich metod, które pomimo presji obowiązków nie doprowadzą do powstania konfliktu w rejestracji medycznej.

Na prowadzonym przez specjalistów IRONteam webinarze uczestnicy będą mogli poznać:

  • jakie są najczęstsze powody konfliktu z pacjentami,
  • jakie mogą pojawić się konflikty wewnątrz zespołu rejestracji,
  • czego unikać, aby nie doprowadzić do eskalacji konfliktu,
  • jak komunikować się, aby nie doprowadzać do konfliktu z innymi.

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi do skutecznego zdobywania wiedzy oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie udało nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala, prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce. Konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online:

Poznaj więcej szczegółów na naszym Facebooku: facebook.com/ironteampl