Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

MazowieckiSzpitalBrodnowski

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z .o.o.

Mazowiecki-Szpital-Bródnowski-w-Warszawie

Mazowiecki Szpital Bródnowski w Warszawie Sp. z o.o. został powołany w 2009 roku, kontynuuje działalność medyczną zlikwidowanego Wojewódzkiego Szpitala Bródnowskiego SPZOZ i kultywuje jego 30-letnią znamienitą tradycję medyczną. Przez te lata szpital stał się wieloprofilowym, wysokospecjalistycznym ośrodkiem zaliczanym do przodujących zakładów diagnostyczno-leczniczych w Polsce.

14
ODDZIAŁÓW
36
PORADNI
669
ŁÓŻEK

Sytuacja przed wdrożeniem

Rozwiązania systemu GATEway

duża liczba pacjentów w rejestracji głównej
rejestracja telefoniczna do lekarzy ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i POZ
brak wypracowanych standardów rozmów z pacjentami
szkolenia z zakresu komunikacji z pacjentem
wiele rozproszonych punktów rejestracji pacjentów
stworzenie centralnego punktu rejestracji telefonicznej, pełna statystyka połączeń pozwala efektywnie planować pracę zespołu rejestracji telefonicznej
TBogiel_min

Teresa Maria Bogiel, Prezes Zarządu

Przez 30 lat działalności staliśmy się wieloprofilowym, wysokospecjalistycznym ośrodkiem. Jesteśmy zaliczani do przodujących zakładów diagnostyczno-leczniczych w Polsce. Stale rozwijamy i unowocześniamy swoją działalność, by zapewnić naszym pacjentom usługi na najwyższym poziomie. Nowoczesny sposób zarządzania komunikacją telefoniczną w tak dużej jednostce medycznej stał się nieodzownym elementem, dzięki któremu możliwe jest ustandaryzowanie procesu porozumiewania się z pacjentami. Sprawna i kompleksowa obsługa pacjenta na etapie rejestracji to ważny element funkcjonowania całej placówki. Dodatkowo, pracownicy rejestracji zostali przeszkoleni z zakresu komunikacji z pacjentem. uruchomienie call center w znacząco podniosło efektywność procesu rejestracji pacjentów oraz spowodowało zmniejszenie kolejek w rejestracji bezpośredniej.

Mazowiecki Szpital Bródnowski

ul. Kondratowicza 8, 03-242 Warszawa

Call center 22 326 52 26