Now Hiring: Are you a driven and motivated 1st Line IT Support Engineer?

LIFE, pierwszy numer kwartalnika Beskidzkiego Centrum Onkologii już jest!

2015 life baner
Bez kategorii

LIFE, pierwszy numer kwartalnika Beskidzkiego Centrum Onkologii już jest!

Z prawdziwą przyjemnością oddajemy w ręce czytelników pierwszy numer kwartalnika Beskidzkiego Centrum Onkologii, którego jesteśmy współtwórcą.

Magazyn LIFE jest kierowany do pacjentów placówki i ich bliskich. Głównym celem stworzenia czasopisma była chęć przybliżenia czytelnikom działalności szpitala, tematów z zakresu profilaktyki, diagnostyki oraz nowoczesnych metod leczenia onkologicznego, które z powodzeniem są realizowane w Beskidzkim Centrum Onkologii.

W pierwszym numerze LIFE zaprezentowano sylwetkę Dyrektora Naczelnego – dr n. med. Rafała Muchackiego. Dyrektor opowiedział o zmianach, jakie zaistniały poprzez lata jego kierowania szpitalem oraz ujawnił plany dotyczące rozwoju beskidzkiej placówki. Zachęcamy również do przeczytania inspirującej rozmowy z Idą Karpińską – założycielką ogólnopolskiej organizacji Kwiat Kobiecości. Pani Ida wygrała walkę z nowotworem szyjki macicy i jak sama mówi – „Pozytywnym skutkiem ubocznym mojej choroby jest powstanie Organizacji”. Trzecim wywiadem jest rozmowa z byłą siatkarką, Dorotą Świeniewicz, która jako prezes Fundacji działa charytatywnie, wspierając rozwój dzieci.

Zapraszamy wszystkich do lektury!