Ustka_konferencja_Obszar-roboczy-1-1

Konferencja “Jakość i lean w medycynie”

Media

Konferencja “Jakość i lean w medycynie”

Nasza firma w dniach 29-31 maja 2023 w nadmorskiej Ustce jako partner wydarzenia weźmie udział w konferencji Jakość i lean w medycynie.

Konferencja Jakość i lean w medycynie
to unikatowe spotkanie ekspertów z dziedziny jakości oraz lean managementu w Polskim systemie ochrony zdrowia.

Firma IRONteam, jako oficjalny partner wydarzenia, przygotowała specjalną prelekcję o znaczeniu komunikacji z pacjentem dla jakości w ochronie zdrowia. W trakcie naszego wystąpienia przedstawimy praktyczne przykłady rozwiązań, możliwe do zastosowania w każdej placówce medycznej, które przyczynią się do poprawy jakości udzielanej pomocy oraz zwiększą poczucie bezpieczeństwa oraz satysfakcji pacjentów.

Dodatkowo na naszym stoisku wystawowym każdy chętny będzie mógł przetestować w praktyce zasady działania oraz możliwości naszego call center GATEway, a także uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

A to jedynie część atrakcji, które nasza firma przygotowała dla uczestników konferencji.

Celem organizatorów konferencji jest pokazać możliwość wprowadzenia systemu jakości opartej o wiedzę, zaangażowanie, kulturę komunikacji i świadomości ryzyk operacyjnych jak i zarządczych.

Obecni prelegenci będą dzielić się praktycznymi przykładami, tak aby w maksymalny sposób przybliżyć metody wprowadzenia metodyki lean w placówkach medycznych oraz pokazać synergię w jakościowych efektach działań.

Konferencja skierowana jest do: dyrektorów, kadry zarządzającej, pełnomocników ds. jakości, przedstawicieli branży medycznej oraz wszystkich osób zainteresowanych tematyką jakości i lean w ochronie zdrowia.

Więcej informacji na stronie wydarzenia:

www.jakoscileanwmedycynie.pl