Komunikacja z pacjentem. Teoria i praktyka. Edycja 5

Komunikacja z pacjentem. Teoria i praktyka. Edycja 5

Medpress

Komunikacja z pacjentem. Teoria i praktyka. Edycja 5

Ukazała się 5. edycja książki “Komunikacja z pacjentem. Teoria i praktyka”.

W piątym już wydaniu „Komunikacja z Pacjentem. Teoria i praktyka” poruszono wiele nowych zagadnień, których znajomość może okazać się przydatna w codziennej pracy telefonicznej rejestracji medycznej.

Rozszerzyliśmy znacznie część praktyczną książki. Wyjaśniliśmy w niej, w jaki sposób postępować w poszczególnych sytuacjach, jakich wyrażeń używać, a których lepiej unikać. Omówiliśmy także, jak radzić sobie z własnymi ograniczeniami oraz jakie zasady warto wdrożyć, aby praca stała się dla Państwa łatwiejsza.

Rozbudowaliśmy część teoretyczną o dodatkowe opisy i objaśnienia. Dodatkowo znacznie rozwinęliśmy rozdział poświęcony segmentacji pacjentów, dodając nowe klasyfikacje typów osobowości. Szczegółowo tłumaczymy, jak poszczególne składowe osobowości każdego człowieka wpływają na przyjmowane przez niego metody komunikacji.

Zmianom uległ układ poszczególnych rozdziałów. Do tej pory rozproszone zagadnienia zostały zebrane i uszeregowane zgodnie z podejmowanymi tematami. Obecnie w jednym miejscu, obok siebie można znaleźć m.in. opisy sytuacji trudnych w pracy rejestracji medycznej. W efekcie książka „Komunikacja z Pacjentem. Teoria i praktyka” stała się jeszcze łatwiejsza i czytelniejsza w odbiorze. Z pewnością każdy czytelnik będzie mógł bez problemu odnaleźć interesujący go fragment wiedzy.

Wierzymy, że wszystkie te zmiany przyczynią się w jeszcze większym stopniu do wykorzystania zawartych rad i wskazówek w Państwa codziennej pracy.

komunikacja-z-pacjentem-teoria-i-praktyka

Zacznij obserwować nas na Facebooku: facebook.com/ironteampl