Komunikacja z pacjentem a ryzyka prawne w działalności leczniczej

Komunikacja z pacjentem a ryzyka prawne w działalności leczniczej | Webinar 27 kwietnia

Spotkanie IRONteam

Komunikacja z pacjentem a ryzyka prawne w działalności leczniczej | Webinar 27 kwietnia

Zapraszamy na webinar online pt. „Komunikacja z pacjentem a ryzyka prawne w działalności leczniczej” już w najbliższy wtorek 27 kwietnia o godzinie 14:00.

Spotkanie zostało przygotowywane razem z Panem Bartłomiejem Achlerem, współzałożycielem i partnerem kancelarii Drab-Grotowska, Juszczyńska, Achler Sp. p.

Poznaj gościa specjalnego spotkania „Komunikacja z pacjentem a ryzyka prawne w działalności leczniczej”:

Na webinarze uczestnicy będą mogli poznać:

  • podstawy prawne komunikacji z pacjentem
  • jakie informacje należy podać pacjentowi
  • w jakich sytuacjach wstępuje odpowiedzialność karna
  • jak dobrze poprowadzona komunikacja pozwala jej uniknąć

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Celem IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: