Znaczenie komunikacji niewerbalnej w kontakcie z pacjentem

Znaczenie komunikacji niewerbalnej w kontakcie z pacjentem | Webinar 8 czerwca

Spotkanie IRONteam

Znaczenie komunikacji niewerbalnej w kontakcie z pacjentem | Webinar 8 czerwca

Zapraszamy na webinar online pt. „Znaczenie komunikacji niewerbalnej w kontakcie z pacjentem” już w najbliższy wtorek 8 czerwca o godzinie 14:00.

Na webinarze „Znaczenie komunikacji niewerbalnej w kontakcie z pacjentem” uczestnicy będą mogli poznać:

  • jak postawy naszego ciała mówią o nas,
  • czym jest mikroekspresja,
  • czego możemy dowiedzieć się z twarzy pacjenta,
  • jak korzystać z mowy ciała w tworzeniu własnego wizerunku.

Znaczenie komunikacji niewerbalnej w kontakcie z pacjentem

Na komunikację z pacjentem trzeba spojrzeć całościowo. Przede wszystkim należy zrozumieć, że składają się na nią nie tylko komunikaty przekazywane słownie, ale także całość zachowań i postaw, które przyjmujemy w czasie rozmowy. Dlatego kluczowe dla oceny i odbioru naszego przekazu będzie miała nie treść, ale sposób, w jaki ją przekazaliśmy. W związku z tym dla prowadzenia skutecznych rozmów z pacjentami które będą prowadziły do udzielania skutecznej pomocy, jest znajomość sygnałów wzrokowych, które odbieramy na poziomie naszej podświadomości. Jeśli będziemy w stanie odpowiednio zinterpretować postawę ciała czy mimikę naszego rozmówcy, to już połowa sukcesu.

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie LOGO-MEET-97-97.png

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Bez wątpienia IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: