Sytuacja win-win. Jak zakończyć konflikt z pacjentem z korzyścią dla wszystkich

Sytuacja win-win. Jak zakończyć konflikt z pacjentem z korzyścią dla wszystkich

Spotkanie IRONteam

Sytuacja win-win. Jak zakończyć konflikt z pacjentem z korzyścią dla wszystkich

Zapraszamy na webinar online pt. „Sytuacja win-win. Jak zakończyć konflikt z pacjentem z korzyścią dla wszystkich” już w najbliższy czwartek 10 czerwca o godzinie 14:00.

Na webinarze „Sytuacja win-win. Jak zakończyć konflikt z pacjentem z korzyścią dla wszystkich” uczestnicy będą mogli poznać:

  • co ryzykujesz, prowadząc do eskalacji konfliktu,
  • co to metoda win-win w prowadzeniu sporu,
  • jaką strategię przyjąć, aby wszyscy byli zadowoleni,
  • jak prowadzić rozmowę zgodnie z zasadami win-win.

Sytuacja win-win. Jak zakończyć konflikt z pacjentem z korzyścią dla wszystkich

Konfliktowe sytuacje z pacjentami są nader częstym zjawiskiem w ochronie zdrowia. Bez wątpienia wymagają dużo czasu, energii i skupienia, aby nie doprowadzić do ich eskalacji. Przede wszystkim jako personel szpitala musimy lawirować między regulaminem i dostępnymi środkami a satysfakcją pacjenta. Dlatego zazwyczaj dochodzi do sytuacji, w której któraś ze stron czuje się poszkodowana. Czy istnieje jednak metoda prowadzenia takich rozmów, która zadowoli wszystkich. Okazuje się, że tak! Choć może wydawać się to niemożliwe, na naszym spotkaniu przedstawimy zasady metody win-win, która otwiera nowe możliwości w kontakcie z pacjentami konfliktowymi.

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie LOGO-MEET-97-97.png

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Bez wątpienia IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: