Jak zachować spokój obliczu kryzysu

Jak zachować spokój w obliczu kryzysu | Spotkanie online 24 listopada

Spotkanie IRONteam

Jak zachować spokój w obliczu kryzysu | Spotkanie online 24 listopada

Jak zachować spokój w obliczu kryzysu to temat spotkania online, w czasie którego przedstawimy najczęstsze reakcje na stres w sytuacjach kryzysowych oraz jak sobie z nim radzić, aby nie wpływał negatywnie na naszą pracę i życie.

Jak można zachować spokój i opanowanie w pracy w obliczu kryzysu związanego z pandemią, skoro nawet sytuacje w trakcie rutynowego dnia pracy w szpitalu potrafią nas często wytrącić z równowagi? Okazuje się, że towarzyszące nam napięcie oraz lekki stres nie muszą stanowić przeszkody, ale stać się sprzymierzeńcami w naszych wysiłkach. Jak się będzie można przekonać na spotkaniu, wszystko zależy od naszego podejścia, wiedzy oraz umiejętności ich praktycznego wykorzystania.

Zachowanie spokoju z dwóch perspektyw

O zachowaniu spokoju w obliczu kryzysu porozmawiamy z dwóch perspektyw: personelu szpitala oraz pacjenta. Obecna sytuacja jest przecież trudna nie tylko dla pracowników ochrony zdrowia, ale także chorych, którzy oczywiście doświadczają lęku i niepewności w związku z czynnikami zewnętrznymi, ale także niepokojem o swoje zdrowie i życie. Dlatego na spotkaniu online omówimy, na jakie reakcje oraz sposoby komunikacji wśród pacjentów przekładają się długotrwały stres i niepokój. Przedstawimy także metody odpowiedniego podejścia do każdej z tych postaw w czasie trwania rozmowy w telefonicznej rejestracji medycznej.

O tym wszystkim opowiemy już we wtorek 24 listopada na spotkaniu online IRONteam.


Wszystkich chętnych do wzięcia udziału prosimy o wcześniejszy kontakt.

adam.slowikowski@ironteam.pl tel. +48 665 163 524

Liczba miejsc ograniczona!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie JAK-DOŁACZYC-DO-WEBINARU-małe.png
Aspekty techniczne:
  • Spotkanie online odbywa się na platformie internetowej clickmeeting.com
  • Zalecamy użycie najnowszej wersji przeglądarki Google Chrome
  • Do aktywnego uczestnictwa zalecamy wyposażenie się w zestaw słuchawek z mikrofonem.
Zobacz tematy naszych poprzednich spotkań online: