Jak odpowiadać na wątpliwości pacjentów w czasach pandemii

Jak odpowiadać na wątpliwości pacjentów w czasach pandemii | Spotkanie online 18.02

Spotkanie IRONteam

Jak odpowiadać na wątpliwości pacjentów w czasach pandemii | Spotkanie online 18.02

Zapraszamy na spotkanie online pt. „Trudne czasy – trudne pytania. Jak odpowiadać na wątpliwości pacjentów w czasach pandemii” już w najbliższy czwartek 18 lutego o godzinie 14:00.

Dynamiczne zmiany obecnej sytuacji w kraju wzbudzają u wielu pacjentów liczne obawy i wątpliwości. W poszukiwaniu odpowiedzi kontaktują się z punktem informacyjnym lub rejestracją medyczną szpitala, aby uzyskać pewne, sprawdzone informacje. Często jednak są to pytania o zaskakującej, trudnej do przewidzenia treści lub na które trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Na naszym spotkaniu postaramy się przedstawić najciekawsze z nich oraz omówimy, jak udzielać odpowiedzi w sposób satysfakcjonujący pacjenta. Jeśli odpowiemy sobie na tytułowe pytanie: Jak odpowiadać na wątpliwości pacjentów?, to żadne z pytań nigdy więcej nas nie zaskoczy i nie będzie stanowić bariery w kontakcie z pacjentem.

szpitalne call center, rejestracja medyczna, jak odpowiadać na wątpliwości pacjentów

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W tym czasie udało nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Powstanie naszej własnej platformy IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala, prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce z prośbą o odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online:

Poznaj więcej szczegółów na naszym Facebooku: facebook.com/ironteampl