Inna generacja, inna komunikacja

Inna generacja, inna komunikacja | Webinar 6 maja

Spotkanie IRONteam

Inna generacja, inna komunikacja | Webinar 6 maja

Zapraszamy na webinar online pt. „Inna generacja, inna komunikacja. Jak rozmawiać z pacjentami w różnym wieku” już w najbliższy czwartek 6 maja o godzinie 14:00.

Na prowadzonym przez specjalistów IRONteam webinarze uczestnicy będą mogli poznać:

  • jakie generacje żyją współcześnie w Polsce,
  • doświadczenia pokoleniowe, które na nie wpłynęły,
  • jakie są ich potrzeby i oczekiwania względem ochrony zdrowia,
  • jakie są różnice w ich sposobach komunikacji.

Inna generacja, inna komunikacja. Jak rozmawiać z pacjentami w różnym wieku

Styl komunikacji danego pacjenta zależy nie tylko od jego charakteru, ale także sposobu postrzegania świata. Wpływ na to będą miały czasy, w których dorastał, kiedy kształtował się jego światopogląd i wyznawane wartości. Jak wiemy, ostatnie dziesięciolecia w Polsce przebiegały burzliwie i wymuszały przyjmowanie innych postaw oraz schematów zachowań. Dlatego w czasie rejestracji inaczej komunikować się będzie senior, a inaczej osoba dopiero zaczynająca samodzielne życie. Bez wątpienia warto znać wszystkie przyczyny, jak i różnice w sposobie komunikacji każdej generacji.

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Celem IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: