E-skierowanie. Ułatwienie czy obciążenie w pracy rejestracji?

E-skierowanie. Ułatwienie czy obciążenie w pracy rejestracji? | Spotkanie online 4 lutego

Spotkanie IRONteam

E-skierowanie. Ułatwienie czy obciążenie w pracy rejestracji? | Spotkanie online 4 lutego

Zapraszamy na spotkanie online, na którym omówimy najważniejsze kwestie dotyczące wprowadzenia oraz realizacji e-skierowań.

Skierowanie w postaci elektronicznej to wprowadzone z początkiem bieżącego roku rozwiązanie, które ma szansę zrewolucjonizować dotychczasową obsługę pacjenta w polskim systemie ochrony zdrowia. Wykorzystując możliwości Internetu, jest kolejnym krokiem na wdrażanie elementów telemedycyny, obok dotychczasowego e-zwolnienia czy e-recepty. Na spotkaniu online odpowiemy na pytanie, jakie zmiany w pracy medycznej rejestracji wprowadza e-skierowanie oraz jakie są najważniejsze zasady jego praktycznego wykorzystania w codziennym funkcjonowaniu szpitala.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału prosimy o wcześniejszy kontakt.

adam.slowikowski@ironteam.pl tel. +48 665 163 524

Liczba miejsc ograniczona!

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie JAK-DOŁACZYC-DO-WEBINARU-małe.png

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W tym czasie udało nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Powstanie naszej własnej platformy IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: