Co wpływa na czas rozmowy z pacjentem?

Co wpływa na czas rozmowy z pacjentem? | Webinar 13 sierpnia

Spotkanie IRONteam

Co wpływa na czas rozmowy z pacjentem? | Webinar 13 sierpnia

Zapraszamy na webinar online pt. „Czynniki wpływające na czas rozmowy z pacjentem w telefonicznej rejestracji medycznej” już w najbliższy piątek o godzinie 11:00.

Na webinarze „Czynniki wpływające na czas rozmowy z pacjentem w telefonicznej rejestracji medycznej” uczestnicy będą mogli poznać:

  • ile wynosi średni zalecany czas rozmowy w rejestracji telefonicznej,
  • jak rozpocząć i zamknąć rozmowę telefoniczną z pacjentem,
  • co wpływa na niepotrzebnie wydłużony przebieg rozmowy,
  • jak pokierować rozmową, aby zapewnić profesjonalną obsługę pacjenta.


Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie LOGO-MEET-97-97.png

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi komunikacyjnych. Dzięki temu możliwe stało się efektywne i skuteczne zdobywanie wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia. A także wymiana doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Bez wątpienia IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: