Razem dla dobra pacjenta

Cykl spotkań online „Razem dla dobra pacjenta”

Spotkanie IRONteam

Cykl spotkań online „Razem dla dobra pacjenta”

Lipiec upłynął nam pod znakiem wzmożonej pracy nad dopracowaniem prowadzonych spotkań online. Chcieliśmy, aby tak ich forma, jak i treść odpowiadały na potrzeby polskich szpitali.

Rozwinęliśmy nie tylko wachlarz poruszanych tematów, ale także odświeżyliśmy szatę graficzną naszych prezentacji. Dzięki wykorzystaniu rysowanych animacji webinary przybrały atrakcyjną, ciekawą formę, nie tracąc nic ze swojej czytelności i jasności.

Dodatkowo dla uczestników spotkań zaczęliśmy przygotowywać darmowe e-booki. Z jednej strony są zbiorem wszystkich informacji pojawiających się w czasie naszych rozmów, z drugiej zaś stanowią samoistne rozwinięcie tematu. Dodatkowe treści i materiały w nich umieszczone pomogą jeszcze lepiej zrozumieć dane zagadnienie.

Najważniejszą jednak zmianą, która miała ogromny wpływ na sposób prowadzenia spotkań, było zaproszenie do roli współprowadzących ekspertów z zaprzyjaźnionych szpitali.

Pani Barbara Jakubczyk z Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II w Siedlcach Sp. z o.o. oraz Pani Dorota Szczepanowska Radomskiego Szpitala Specjalistyczny im. dr. Tytusa Chałubińskiego, które podzieliły się swoją wiedzą i doświadczeniem w organizacji pracy medycznej rejestracji oraz kontaktu z pacjentem wyniosły nasze webinaria na całkowicie nowy, wyższy poziom.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za liczny udział i zapraszamy na sierpniowe spotkania!

Razem dla dobra pacjenta