COBydgoszcz

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy

logo-bydgoszcz

Centrum Onkologii im. prof. f. Łukaszczyka w Bydgoszczy jest jednym z najnowocześniejszych szpitali w Polsce. Od lat wyznacza nowe trendy w medycynie. To ośrodek oferujący kompleksową profilaktykę, leczenie, diagnostykę i rehabilitację. W 2018 roku w Centrum Onkologii hospitalizowanych było 20 761 tysięcy pacjentów, natomiast w przychodni w Bydgoszczy i Włocławku udzielono 227 059 tysięcy porad.

ZPawlowicz_min

Dr n. med. Zbigniew Pawłowicz, Dyrektor

Celem naszej pracy oraz wszystkich podejmowanych inicjatyw jest zawsze zapewnienie jak najlepszej opieki nad pacjentami. Nie byłoby to w pełni możliwe bez rozwiązań, które zapewniła firma IRONteam. Przeorganizowanie systemu pracy naszej rejestracji telefonicznej oraz utworzenie jednego punktu kontaktu pozwoliło na rozwiązanie problemów, na które skarżyli się nasi pacjenci. Do przeszłości należą kłopoty z uzyskaniem połączenia czy długi czas oczekiwania na rozmowę. Obecnie pod jednym numerem telefonu można uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Wpłynęło to pozytywnie na efektywność pracy naszych oddziałów i prowadzonych na nich terapii.
10
ODDZIAŁÓW
22
PORADNIE SPECJALISTYCZNE
15
ZAKŁADÓW
313
ŁÓŻEK

Sytuacja przed wdrożeniem

Rozwiązania systemu GATEway

frustracja pacjentów spowodowana przełączaniem telefonów
93% odebranych połączeń (stan na sierpień 2019 r.), średnio 15 tys. odebranych połączeń miesięcznie, 1 minuta 53 sekundy średni czas rozmowy
rozproszona struktura rejestracji osobistych
jeden centralny punkt telefonicznej rejestracji, gdzie pacjent może uzyskać wszystkie niezbędne informacje
rejestracja osobista i telefoniczna wykonywana jednocześnie przez te same osoby
wydzielenie zespołu, który odbiera wszystkie telefony pod 1 unikalnym numerem call center

Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka

ul. dr Izabeli Romanowskiej 2, 85-796 Bydgoszcz

Call center 52 347 31 10