Co tak naprawdę słyszy pacjent?

Co tak naprawdę słyszy pacjent? | Webinar 25 maja

Spotkanie IRONteam

Co tak naprawdę słyszy pacjent? | Webinar 25 maja

Zapraszamy na webinar online pt. „Co tak naprawdę słyszy pacjent? Jak mówić, aby być rozumianym” już w najbliższy wtorek 25 maja o godzinie 14:00.

Na webinarze „Co tak naprawdę słyszy pacjent? Jak mówić, aby być rozumianym?” uczestnicy będą mogli poznać:

  • cele realizowane w czasie komunikacji międzyludzkiej
  • procesy zachodzące w czasie komunikacji
  • najczęstsze trudności i przyczyny zakłóceń
  • zasady prowadzenia rozmowy, które pozwolą nawiązać porozumienie

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. Dodatkowo już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy. Bez wątpienia IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala konieczne jest odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl. Dlatego przed uczestnictwem w webinarze prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce.

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online: