Jak przełamywać bariery w komunikacji

Jak przełamywać bariery w komunikacji | Webinar 18 marca

Spotkanie IRONteam

Jak przełamywać bariery w komunikacji | Webinar 18 marca

Zapraszamy na webinar online pt. „Jak przełamywać bariery w komunikacji z pacjentem już w najbliższy czwartek 11 marca o godzinie 14:00.

W czasie rozmowy z pacjentem mogą nas spotkać różne zaskoczenia i nieprzewidziane sytuacje. Choćby przy naszych najlepszych intencjach i chęciach porozumienia może okazać się, że nie zostaliśmy dobrze zrozumiani lub odebrani przez rozmówcę. Nawet jeśli sądzimy, że komunikujemy się w prosty i czytelny sposób, niekoniecznie musi być tak oceniany przez drugą stronę. Wynika to z naszych przyzwyczajeń oraz wypracowanych przez lata schematów myślowych. To, co nam wydaje się oczywiste, nie musi być takim dla pacjenta. W efekcie tworzą się się bariery w komunikacji. W związku z tym na naszym spotkaniu przedstawimy najczęstsze bariery, które utrudniają sprawny przekaz informacji oraz metody na nawiązanie porozumienia w każdej sytuacji.

Na prowadzonym przez specjalistów IRONteam webinarze uczestnicy będą mogli poznać:

  • jakie wyróżniamy typy barier komunikacyjnych
  • z czego wynikają trudności w komunikacji
  • jakie bariery są najczęstsze w kontakcie z pacjentem
  • jak przełamywać bariery w komunikacji
bariery w komunikacji rejestracja telefoniczna

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. A już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala, prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce z prośbą o odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online:

Poznaj więcej szczegółów na naszym Facebooku: facebook.com/ironteampl