Agresywny pacjent. Dialog, nie spór

Agresywny pacjent. Dialog, nie spór | Webinar 11 marca

Spotkanie IRONteam

Agresywny pacjent. Dialog, nie spór | Webinar 11 marca

Zapraszamy na webinar online pt. „Agresywny pacjent. Dialog, nie spór” już w najbliższy czwartek 11 marca o godzinie 14:00.

Agresywny pacjent to niestety częste zjawisko w pracy personelu ochrony zdrowia. Jak wszyscy wiemy, rozmowy z nimi są długie, przepełnione silnymi negatywnymi emocjami, a także męczące psychicznie. W pierwszej kolejności na naszym spotkaniu postaramy się przybliżyć powody ich występowania. A także wskażemy podstawowe metody i sposoby niedopuszczenia do ich rozwinięcia w wyniszczający obie strony konflikt.

Na prowadzonym przez specjalistów IRONteam webinarze uczestnicy będą mogli poznać:

  • czemu ludzie zachowują się agresywnie
  • jaka postawa jest najlepsza w odpowiedzi na agresję
  • jakich zachowań unikać w kontakcie z osobą agresywną
  • jakie zwroty stosować, aby przejąć kontrolę w rozmowie
agresywny pacjent szpitalne call center

Webinarium będzie miało miejsce na nowej platformie IRONteam Meeting.

IRONteam Meeting to platforma internetowa zawierająca kompleksowy zestaw narzędzi służących do efektywnego i skutecznego zdobywania wiedzy z zakresu funkcjonowania ochrony zdrowia oraz wymiany doświadczeń pomiędzy pracownikami placówek medycznych.

Firma IRONteam od ponad 10 lat skutecznie działa na polu edukacji członków personelu szpitali na terenie całego kraju. W efekcie nam się przeszkolić ponad 1300 osób. A już od niemal roku rozwijamy tę formę działalności w środowisku internetowym. Dlatego naturalnym krokiem było powstanie naszej własnej platformy IRONteam Meeting jest kolejnym krokiem do uzyskania jak najlepszych efektów i dotarcia do jak największej grupy odbiorców.

Kwestie techniczne:

Jeśli w spotkaniu, będą Państwo korzystać z wewnętrznej sieci szpitala, prosimy o skontaktowanie się z działem IT w Państwa placówce z prośbą o odblokowanie w wewnętrznej sieci szpitala dla pełnego ruchu i wszystkich portów pod adresem:www.meeting.ironteam.pl

Zobacz nasze wcześniejsze wydarzenia online:

Poznaj więcej szczegółów na naszym Facebooku: facebook.com/ironteampl